Montesquieu Institute: from science to society

Drs. B.C. (Barbara) Kathmann

foto Drs. B.C. (Barbara) Kathmann
vergrootglas
bron: Flickr / Partij van de Arbeid
Source: Parlement.com.

Barbara Kathmann (1978) is sinds 31 maart 2021 lid van de Tweede Kamerfractie van de PvdA. Zij was van juli 2018 tot februari 2021 wethouder voor economie, wijken en kleine kernen van Rotterdam. Eerder was zij lijsttrekker en fractievoorzitter van PvdA Rotterdam en werkte zij onder meer bij omroep LLink.

PvdA
in de periode 2021-heden: lid Tweede Kamer

1.

First name

(Barbara)

2.

Personal data

Place and date of birth
Rotterdam, 12 May 1978

3.

Party/Movement

Party/Parties
PvdA (Partij van de Arbeid)

4.

Main functions and occupations

  • lid gemeenteraad van Rotterdam, from 27 March 2014 until 5 July 2018
  • wethouder (van economie, wijken en kleine kernen) van Rotterdam, from 5 July 2018 until 13 March 2021
  • lid Tweede Kamer der Staten-Generaal, from 31 March 2021

U ziet een selectie van de loopbaan. In de uitgebreide versie is de gehele loopbaan in te zien.

5.

Party political functions

In de uitgebreide versie is een overzicht van partijpolitieke functies opgenomen.

6.

Other positions

Previous
  • directeur, Giovanni van Bronckhorst Foundation, from July 2012 until July 2018

7.

Education

In de uitgebreide versie is een overzicht van de opleiding(en) opgenomen.

8.

Family

In de uitgebreide versie zijn, indien bekend, de familierelaties opgenomen.

9.

Extended version

In het digitale biografisch archief van PDC, partner van het Montesquieu Instituut, is een uitgebreide versie van deze pagina aanwezig met bijvoorbeeld partijpolitieke functies, maatschappelijke nevenfuncties, opleiding en wetenswaardigheden. Laat het ons weten als u daar belangstelling voor heeft.