Montesquieu Institute: from science to society

C. (Cem) Laçin

foto C. (Cem) Laçin
vergrootglas
bron: Tweede Kamer
Source: Parlement.com.

Cem Laçin (1986) is sinds 23 maart 2017 lid van de Tweede Kamerfractie van de SP. Hij was bestuurder en onderhandelaar bij de FNV en eerder bestuurder van FNV Bondgenoten. De heer Laçin is als Kamerlid woordvoerder infrastructuur, verkeer en milieu van de SP.

SP
in de periode 2017-heden: lid Tweede Kamer

1.

First name

(Cem)

2.

Personal data

Place and date of birth
Rotterdam, 19 January 1986

3.

Party/Movement

Party/Parties
SP (Socialistische Partij)

4.

Main functions and occupations

  • bestuurder/hoofdonderhandelaar FNV Bondgenoten, from September 2014 until 1 January 2016
  • lid bestuur/cao-onderhandelaar FNV Finance (Federatie Nederlandse Vakbeweging), from 1 January 2016 until March 2017
  • lid Tweede Kamer der Staten-Generaal, from 23 March 2017

U ziet een selectie van de loopbaan. In de uitgebreide versie is de gehele loopbaan in te zien.

5.

Education

In de uitgebreide versie is een overzicht van de opleiding(en) opgenomen.

6.

Miscellaneous

Private life
Hij is van Turkse afkomst. Zijn ouders waren gastarbeiders, onder meer werkzaam in de industrie, de schoonmaak en het onderwijs

7.

Family

In de uitgebreide versie zijn, indien bekend, de familierelaties opgenomen.

8.

Extended version

In het digitale biografisch archief van PDC, partner van het Montesquieu Instituut, is een uitgebreide versie van deze pagina aanwezig met bijvoorbeeld partijpolitieke functies, maatschappelijke nevenfuncties, opleiding en wetenswaardigheden. Laat het ons weten als u daar belangstelling voor heeft.