Montesquieu Institute: from science to society

B. (Bart) van Kent

foto B. (Bart) van Kent
vergrootglas
bron: Tweede Kamer
Source: Parlement.com.

Bart van Kent (1983) is sinds 23 maart 2017 lid van de Tweede Kamerfractie van de SP. Hij was medewerker sociale zaken van de SP-Tweede Kamerfractie en gemeenteraadslid in Den Haag. In de Tweede Kamer is de heer Van Kent woordvoerder sociale zaken.

SP
in de periode 2017-heden: lid Tweede Kamer, spreker MI-activiteit

1.

First name

Bart (Bart)

2.

Personal data

Place and date of birth
Eindhoven, 18 December 1983

3.

Party/Movement

Party/Parties
SP (Socialistische Partij)

4.

Main functions and occupations

  • medewerker sociale zaken SP-Tweede Kamerfractie, from May 2007 until 23 March 2017
  • lid gemeenteraad 's-Gravenhage, from 11 March 2010 until 21 September 2017
  • lid Tweede Kamer der Staten-Generaal, from 23 March 2017

U ziet een selectie van de loopbaan. In de uitgebreide versie is de gehele loopbaan in te zien.

5.

Party political functions

In de uitgebreide versie is een overzicht van partijpolitieke functies opgenomen.

6.

Other positions

Current
  • lid bestuur VvE, from February 2009

7.

Education

In de uitgebreide versie is een overzicht van de opleiding(en) opgenomen.

8.

Activities

as Member of the Parliament
  • Diende in 2017 samen met Gijs van Dijk (PvdA) en Zihni Özdil (GroenLinks) een initiatiefwetsvoorstel in over gelijke arbeidsvoorwaarden voor werknemers die in het kader van payrolling ter beschikking zijn gesteld. Het voorstel werd in 2019 ingetrokken. (34.837)
  • Bracht in 2017 samen met Zihni Özdil (GroenLinks) en Gijs van Dijk (PvdA) de initiatiefnota 'Vast werk loont' uit (34.855)
 

9.

Extended version

In het digitale biografisch archief van PDC, partner van het Montesquieu Instituut, is een uitgebreide versie van deze pagina aanwezig met bijvoorbeeld partijpolitieke functies, maatschappelijke nevenfuncties, opleiding en wetenswaardigheden. Laat het ons weten als u daar belangstelling voor heeft.