Montesquieu Institute: from science to society

J.A.H. (Jimmy) Bastings

foto J.A.H. (Jimmy) Bastings
vergrootglas
bron: Jimmy Bastings

Jimmy Bastings (1992) is kandidaat voor het CDA bij de Europese verkiezingen. Hij is beleidsadviseur van de christendemocratische fractie in het Europees Parlement en was onder meer internationaal secretaris van het CDJA. De heer Bastings studeerde in Maastricht gezondheidswetenschappen en volgde daar Europese studies.

in de periode 2019: kandidaat Europees Parlement, spreker MI-activiteit

1.

First name

(Jimmy)

2.

Personal data

Place and date of birth
1992

3.

Main functions and occupations

  • duo-raadslid voor het CDA, gemeente Valkenburg aan de Geul, from November 2010 until December 2011
  • duo-raadslid voor het CDA, gemeente Maastricht, from April 2012 until March 2013
  • medewerker, CDA statenfractie Limburg, from August 2015 until March 2016
  • trainee, Europees Parlement, from March 2016 until November 2016
  • beleidsmedewerker, CDA delegatie in het Europees Parlement, from November 2016

4.

Party political functions

Summary
  • voorzitter CDJA afdeling Maastricht, from March 2012 until February 2015
  • lid algemeen bestuur CDJA, from November 2012 until May 2017
  • lid provinciaal bestuur CDJA in Limburg, from June 2013 until May 2017
  • internationaal secretaris CDJA, from February 2017 until February 2018

5.

Education

Secondary education
  • v.w.o., Porta Mosana College te Maastricht

Academic education
  • gezondheidswetenschappen, from 2010 until 2014 (bachelor)
  • european studies, from 2014 until 2015 (pre-master)
  • european public affairs, from 2015 until 2016 (master)