Montesquieu Institute: from science to society

Drs. N.J.F. (Nicki) Pouw-Verweij

foto Drs. N.J.F. (Nicki) Pouw-Verweij
vergrootglas
bron: Eerste Kamer der Staten Generaal
Source: Parlement.com.

Nicki Pouw (1991) is sinds 11 juni 2019 lid van de FVD-Eerste Kamerfractie. Sinds 24 juli 2019 wordt zij tijdelijk vervangen vanwege zwangerschap. Zij is bij VUmc bezig met een promotieonderzoek reumatologie. Eerder was zij werkzaam in de thuiszorg en in ziekenhuizen. Sinds maart 2019 zit mevrouw Pouw in Provinciale Staten van Utrecht.

FVD
in de periode 2019-heden: lid Eerste Kamer

1.

First names

Nicki Janna Francisca (Nicki)

2.

Personal data

Place and date of birth
IJsselstein (Utr.), 21 May 1991

3.

Party/Movement

Party/Parties
FVD (Forum voor Democratie)

4.

Main functions and occupations

  • promotieonderzoek reumatologie, VU Medisch Centrum te Amsterdam, from 1 May 2015
  • lid Provinciale Staten van Utrecht, from 28 March 2019
  • lid Eerste Kamer der Staten-Generaal, from 11 June 2019 until 24 July 2019

U ziet een selectie van de loopbaan. In de uitgebreide versie is de gehele loopbaan in te zien.

5.

Party political functions

In de uitgebreide versie is een overzicht van partijpolitieke functies opgenomen.

6.

Other positions

Previous
  • student-assistent VUmc, from May 2015 until December 2015

7.

Education

In de uitgebreide versie is een overzicht van de opleiding(en) opgenomen.

8.

Family

In de uitgebreide versie zijn, indien bekend, de familierelaties opgenomen.

9.

Extended version

In het digitale biografisch archief van PDC, partner van het Montesquieu Instituut, is een uitgebreide versie van deze pagina aanwezig met bijvoorbeeld partijpolitieke functies, maatschappelijke nevenfuncties, opleiding en wetenswaardigheden. Laat het ons weten als u daar belangstelling voor heeft.