Montesquieu Institute: from science to society

S.M. (Saskia) Kluit M.Sc

foto S.M. (Saskia) Kluit M.Sc
vergrootglas
bron: Eerste Kamer der Staten Generaal
Source: Parlement.com.

Saskia Kluit (1973) is sinds 11 juni 2019 lid van de GroenLinks-Eerste Kamerfractie. Zij is sinds 2015 directeur van de Fietsersbond en sinds 2009 werkzaam bij die organisatie.

GroenLinks
in de periode 2019-heden: lid Eerste Kamer

1.

First name

(Saskia)

2.

Personal data

Place and date of birth
Haarlemmermeer, 26 May 1973

3.

Party/Movement

Party/Parties
GroenLinks

4.

Main functions and occupations

  • directeur Fietsersbond, from 1 November 2009 until 1 October 2015
  • penningmeester Fietsplatform, from 1 October 2015
  • lid Eerste Kamer der Staten-Generaal, from 11 June 2019

U ziet een selectie van de loopbaan. In de uitgebreide versie is de gehele loopbaan in te zien.

5.

Party political functions

In de uitgebreide versie is een overzicht van partijpolitieke functies opgenomen.

6.

Other positions

Current
  • voorzitter energiecoöperatie "Engerie-U" te Utrecht, from September 2010 until October 2014
  • lid bestuur ODE, from April 2010 until October 2011 (landelijke vereniging van burgers en coöperatieve zelfopwekkers voor duurzame energie)

Honorary positions
ambassadeur Dutch Cycling Embassy, from January 2014 until May 2018

7.

Education

In de uitgebreide versie is een overzicht van de opleiding(en) opgenomen.

8.

Family

In de uitgebreide versie zijn, indien bekend, de familierelaties opgenomen.

9.

Extended version

In het digitale biografisch archief van PDC, partner van het Montesquieu Instituut, is een uitgebreide versie van deze pagina aanwezig met bijvoorbeeld partijpolitieke functies, maatschappelijke nevenfuncties, opleiding en wetenswaardigheden. Laat het ons weten als u daar belangstelling voor heeft.