Montesquieu Institute: from science to society

Drs. J.H. (Julius) Terpstra

foto Drs. J.H. (Julius) Terpstra
vergrootglas
bron: CDA
Source: Parlement.com.

Julius Terpstra (1989) is sinds 20 mei 2020 lid van de CDA-Tweede Kamerfractie. Hij studeerde geschiedenis en was voorzitter van het CDJA. In 2016 werd hij adviseur bij Nautus, adviesbureau over gemeentelijke participatie-vraagstukken. Verder was hij duo-raadslid in Leiden. Als Tweede Kamerlid houdt de heer Terpstra zich onder meer bezig met wonen en ruimtelijke ordening.

CDA
in de periode 2020-heden: lid Tweede Kamer

1.

First names

Julius Huibert (Julius)

2.

Personal data

Place and date of birth
Emmeloord (gem. Noordoostpolder), 21 February 1989

3.

Party/Movement

Party/Parties
CDA (Christen-Democratisch Appèl)

4.

Main functions and occupations

  • adviseur Nautus te Amersfoort, from January 2019 until November 2019
  • senior adviseur Nautus te Amersfoort, from November 2019 until May 2020
  • lid Tweede Kamer der Staten-Generaal, from 20 May 2020

U ziet een selectie van de loopbaan. In de uitgebreide versie is de gehele loopbaan in te zien.

5.

Party political functions

In de uitgebreide versie is een overzicht van partijpolitieke functies opgenomen.

6.

Other positions

Previous
  • Bijlesdocent economie en geschiedenis, Menor Online, from January 2009 until May 2014

7.

Education

In de uitgebreide versie is een overzicht van de opleiding(en) opgenomen.

8.

Miscellaneous

Campaign trail
  • TK 2017: 23
 

9.

Extended version

In het digitale biografisch archief van PDC, partner van het Montesquieu Instituut, is een uitgebreide versie van deze pagina aanwezig met bijvoorbeeld partijpolitieke functies, maatschappelijke nevenfuncties, opleiding en wetenswaardigheden. Laat het ons weten als u daar belangstelling voor heeft.