Montesquieu Institute: from science to society

Drs. M. (Martin) Wörsdörfer

foto Drs. M. (Martin) Wörsdörfer
vergrootglas
bron: Tweede Kamer
Source: Parlement.com.

Martin Wörsdörfer (1972) is sinds 23 maart 2017 lid van de Tweede Kamerfractie van de VVD. Hij was fractievoorzitter van de VVD in de gemeenteraad van Den Haag en werkte als specialist vennootschapsbelasting bij de Belastingdienst. Eerder was hij als belastingadviseur werkzaam in het bedrijfsleven. De heer Wörsdörfer is woordvoerder jeugdbeleid, Jeugdwet en jeugdgezondheidszorg en armoedebeleid en schuldhulpverlening.

VVD
in de periode 2017-heden: lid Tweede Kamer

1.

First name

Martin (Martin)

2.

Personal data

Place and date of birth
Enschede, 20 January 1972

3.

Party/Movement

Party/Parties
VVD (Volkspartij voor Vrijheid en Democratie), from 1996

4.

Main functions and occupations

  • belastingadviseur DRV Accountants & Adviseurs, from September 2014 until September 2015
  • specialist vennootschapsbelasting, Bureau Belastingplicht Overheidsondernemingen, Belastingdienst, from January 2016 until March 2017
  • lid Tweede Kamer der Staten-Generaal, from 23 March 2017

U ziet een selectie van de loopbaan. In de uitgebreide versie is de gehele loopbaan in te zien.

5.

Party political functions

In de uitgebreide versie is een overzicht van partijpolitieke functies opgenomen.

6.

Other positions

Current
  • voorzitter Stichting The Hague United for Peace & Justice, from January 2018

Previous (2/5)
  • lid bestuur Stichting Groenmarkt Liberaal
  • voorzitter Rekeningencommissie, gemeenteraad van 's-Gravenhage

U ziet een selectie van de nevenfuncties. In de uitgebreide versie is een overzicht van nevenfuncties in te zien.

7.

Education

In de uitgebreide versie is een overzicht van de opleiding(en) opgenomen.

8.

Activities

as Member of the Parliament
  • Was in de periode 2017-2019 woordvoerder economische zaken (mededinging, consumenten, marktordening, midden- en kleinbedrijf, digitalisering)

9.

Family

In de uitgebreide versie zijn, indien bekend, de familierelaties opgenomen.

10.

Extended version

In het digitale biografisch archief van PDC, partner van het Montesquieu Instituut, is een uitgebreide versie van deze pagina aanwezig met bijvoorbeeld partijpolitieke functies, maatschappelijke nevenfuncties, opleiding en wetenswaardigheden. Laat het ons weten als u daar belangstelling voor heeft.