Montesquieu Institute: from science to society

Drs. Th.J.F.M. (Theo) Bovens

foto Drs. Th.J.F.M. (Theo) Bovens
vergrootglas
Source: Parlement.com.

Theo Bovens (1959) is sinds 1 oktober 2011 Commissaris van de Koning(in) in Limburg. Hij was eerder onder meer adjunct-secretaris van het CDJA, wethouder van Maastricht, voorzitter van het CDA Limburg en voorzitter van de College van Bestuur van de Open Universiteit Nederland. Tevens was hij kroonlid en lid van het dagelijks bestuur van de Sociaal-Economische Raad.

in de periode 2011-heden: Commissaris van de Koning(in)

1.

First names

Theodorus Jozef Franciscus Marie (Theo)

2.

Personal data

Place and date of birth
Maastricht, 1 October 1959

3.

Party/Movement

Party/Parties
CDA (Christen-Democratisch Appèl)

4.

Main functions and occupations

  • voorzitter College van Bestuur Open Universiteit Nederland te Heerlen, from 1 September 2005 until 1 October 2011
  • Commissaris van de Koning (tot 30 april 2013 'van de Koningin') in Limburg, from 1 October 2011

U ziet een selectie van de loopbaan. In de uitgebreide versie is de gehele loopbaan in te zien.

5.

Party political functions

In de uitgebreide versie is een overzicht van partijpolitieke functies opgenomen.

6.

Other positions

Current (2/13)
  • voorzitter Kansfonds (tot 2016 SKAN-fonds), from 2015
  • voorzitter IPO (Interprovinciaal Overleg), from April 2018

Previous (2/34)
  • lid Raad voor Economische Aangelegenheden Conferentiecentrum Rolduc, from 2010 until 1 October 2011
  • lid Taskforce Zuid-Limburg (voorzitter Stuurgroep Onderwijs), 2011

U ziet een selectie van de nevenfuncties. In de uitgebreide versie is een overzicht van nevenfuncties in te zien.

7.

Education

In de uitgebreide versie is een overzicht van de opleiding(en) opgenomen.

8.

Family

In de uitgebreide versie zijn, indien bekend, de familierelaties opgenomen.

9.

Extended version

In het digitale biografisch archief van PDC, partner van het Montesquieu Instituut, is een uitgebreide versie van deze pagina aanwezig met bijvoorbeeld partijpolitieke functies, maatschappelijke nevenfuncties, opleiding en wetenswaardigheden. Laat het ons weten als u daar belangstelling voor heeft.