Montesquieu Institute: from science to society

R.C. (Roel) Robbertsen

foto R.C. (Roel) Robbertsen
vergrootglas
Source: Parlement.com.

Roel Robbertsen (1948) was van 1 juni 2007 tot 7 juni 2013 Commissaris van de Koningin in Utrecht. Hij was eerder onder meer wethouder, lid van Gedeputeerde Staten in Utrecht en loco-commissaris van de Koning en burgemeester van Ede. De heer Robbertsen is lid van het CDA.

in de periode 2007-2013: Commissaris van de Koning(in)

1.

Personal data

Place and date of birth
Renswoude, 6 October 1948

2.

Party/Movement

Party/Parties
CDA (Christen-Democratisch Appèl)

3.

Main functions and occupations

  • burgemeester van Ede, from 1 January 2002 until 1 June 2007
  • Commissaris van de Koning (tot 30 april 2013 'van de Koningin') in de provincie Utrecht, from 7 June 2007 until 7 June 2013

U ziet een selectie van de loopbaan. In de uitgebreide versie is de gehele loopbaan in te zien.

4.

Party political functions

In de uitgebreide versie is een overzicht van partijpolitieke functies opgenomen.

5.

Other positions

Current (2/3)
  • voorzitter bestuur FPG (Federatie Particulier Grondbezit)
  • voorzitter SecureFeed, from 2014

Previous (2/21)
  • voorzitter bestuurlijk platform Hart van de Heuvelrug
  • voorzitter Stichting "Leenheren van het Sticht"

U ziet een selectie van de nevenfuncties. In de uitgebreide versie is een overzicht van nevenfuncties in te zien.

6.

Education

In de uitgebreide versie is een overzicht van de opleiding(en) opgenomen.

7.

Family

In de uitgebreide versie zijn, indien bekend, de familierelaties opgenomen.

8.

Extended version

In het digitale biografisch archief van PDC, partner van het Montesquieu Instituut, is een uitgebreide versie van deze pagina aanwezig met bijvoorbeeld partijpolitieke functies, maatschappelijke nevenfuncties, opleiding en wetenswaardigheden. Laat het ons weten als u daar belangstelling voor heeft.